Listopad 2007

Ashley Olsen a Mary-kate

20. listopadu 2007 v 18:29 | Petra |  Moje obrázky ze stránky www.stardoll.com
Ahoj snad líbí napište do komentíku.Tentokrát jsem se snažila..
Tamta sukně nešla na to druhý triko protože ta suktě šla vidět a moc hezký to teda nebilo tak jsem dala toto snad líbí a tady máte další
Tady máte Mary-kate
pss:Ta má hezčí oblečení..Ale pomalu žádný sukně
To je vše.¨
ahoj

1-kolo novej motiv roku

20. listopadu 2007 v 17:52 | Petra |  Soutěž
Ahoj..Promin te že tak pozdě to sem dávám no já vím jsem slibotechna :-D
1 soutěžící
1)Podzim
2)Melissa
3)12
4)Melissa
V anketě hlasujte pokud se vám teda líbí pro číslo 1
2-Soutěžící
1)Podzim

2)Nelly

3)12

4)Nelly
Pokud se vám líbí hlasujte pro číslo 2
3-soutěžící
  1. Podzim
  2. Kiksa
  3. 14
  4. Zelena jak zabka
Pokud se vám líbí tak hlasujte v anketě pro číslo 3
Přeju vám hodně štěstí
Vaše www.petriblog.blog.cz

PROMINTE ZA PŘEKLEPKU

16. listopadu 2007 v 20:26 | Petra |  Soutěž
AHOJ.PŘED TIM JAK SEM NAPSALA ŽE 20.SRPNA BUDE TA SOUTĚŽ ZAČNE TEDA MYSLÍM SOUTĚŽ O NEJ MOTIV TAK JSEM SE SPLETLA ZAČNETO 20.LISTOPADU JSEM SE SPLETLA FAKT SE OMLUVÁM.TAKŽE PROSÍM OMLUVU PŘÍJMĚTE JO A PRO TO ABYSTE NEBYLY NAŠTVANÍ ZATO ŽE JSEM TO PŽEKLEPLA TADY VÁM DÁM 3 VIDEA OD HIGH SCHOOL MUSICAL :-) A PAK TADY BUDETE MÍT PÁR VIDEJ OD SIMSNU TAK SI TO UŽIJTE TADY TO JE.
SIMÍCE A POKUD NÁHODOU TO VIDEO MÁ NA SVÍM BLOGU TAK SE OMLOUVÁM TAK JSEM TO STÁHLA Z WWW.YOUTUBE.COM TAKŽE TADY TO JE
DALŠÍ NEMÁM KDYŽTAK ZEJTRA AHOJ

Simíci

11. listopadu 2007 v 16:08 | Petra
Takže ahoj..
V týhle soutěži budeme hrát na vyvolení =) takže vy mi pošlete na e-mail petra0055@seznam.cz vaše simíci pokud mi to pošle 6 lidí a více tak udělám to že bude hlasování kdo postoupí do vili pokaždý kdo se přihlásí tak bude se hrát o postup do vily budou pro ti sobě 3 lidi a mohou vyhrát pouze 2 lidi a ten kdo bude mít nejméně hlasů prohraje...Takle to bude pokaždý a bude se to hrát jenom 4 bude víběr a pak půjdou do vily a budou duely a tak..
Takže se mi posílejte na e-mail petra0055@seznam.cz vaše simky nebo simíky...Takžemáte šanci mi to posílat do 25.listopadu mi to posílat tak zatím ahooj-

Pravidla

11. listopadu 2007 v 16:01 | Petra
Takže tady jsou pravidla..
Pokud se chceš zapojit do soutěže Bleskovky simíků tak musíš nejdřív uhádnout obrázek a pak si vybrat nějakého koníka...Vypíšete to do komentíku dáte odeslat pokud tp budeš mít dobře zodpovězenej obrázek a vybral/a sis třeba Berberskýho koně no tak podtim se třeba skrývá downloady vlasi a nebo oblečení atd
Tak že dtohle jsou pravidla soutěžě Bleskovky simíku zatím ahoj-

Rozhodla

10. listopadu 2007 v 23:28 | Petra |  Ahojky
Takže jsem se rozhodla..Udělám tenhle blog napůl o sims 2 ,ale budu sem přidavat i normální věci nejdřív udělám rubriku ----sims 2---- tam nic psát nebudu a až podto budu psát třeba
----soutěže----
Soutěž o nej usměv
Takle to třeba může být napsaný,ale zbytečně neklikejte na to místo kde jsou ----- pomlčky jo protože je ta věc která tam bude třeba ----soutěže--- tam neklikejte,ale klikněte o místo níž a tam už ty -- nebudou na to klikneš co budeš chtít.Pokud kliknete na ----soutěže--- dozvíte se o pravidlech soutěží a takovích pravidlech..Takže pravděpodobně dneska udělám ty rubriky tak se pak nedivte že sou prázdný,protože já to budu doplnovat až zejtra a jinak dneska doplnim ty pravidla v soutěžív a pak ještě něco napíšu o sims 2..Takže se mějte ahoj čekejte na další robriku.

3-překládavka

7. listopadu 2007 v 19:14 | Petra |  Překládavky
Dnieska belo sluniecno a zatazieno.
Takže co jsem napsala???
Beru 5 lidí a dostanou 1 colorku,1 logo,1 smajlíka,1 dollzku,1 diplom..
Takže ahoj

Vtipi o Pepíčkovi

6. listopadu 2007 v 15:12 | Petra |  Vtipy a blbiny
Hele trošku to není pro mladší děti je to trošu sprostý 2 vtipy budou sprostý
Pepíček vidí v lese houbu a říká:
"Jéé houba, já do ní kopnu."
Houba říká: "Jestli do mě nekopneš, splním ti 3 přání."
"Tak ať jsem chytrej. Jéé ono funguje. Já se z toho poseru. Káák. Ja kadím, ty vole já jsem debil."
Příjde Pepíček po prázdninách ze školy a učitelka se ptá kde byli na dovolené. No a Pepíček se přihlási říká: "No my sme byli my jsme byli v Tatrách, samá fauna flora větvě pod nohama a najednou kráva no a vošukal jí bejk." Učitelka říká: "tak řekni že jí překvapil" "No tak jí překvapil." Příjde po roce do školy a učitelka se zase ptá kde byli na dovolené a pepíček se přihlásí a říká: "No my sme byli my jsme byli v tatrách, samá fauna flora větve pod nohama a najednou bejk a překvapil krávu, vošukal jinou."
Paní učitelka se hrozně rozčílila a řekla: "Jestli toho hned nenecháte, máte po ptákách". Pepíček se přihlásil a zeptal: "A co holky?"
Ve třídě se děti baví o svých prarodičích. Děti si povídají o tom jak žili, co dělali, kde byli. Na řadě je Pepíček, a říká: "Paní učitelko můj dědeček měl strašnou smrt, on zemřel v koncentračním táboře." Učitelka říká: "To je strašný Pepíčku, tvůj dědeček byl opravdu hrdina a jak se to stalo?"
"No on se ožral a spadl ze strážní věže."
Pta se ucitel v hodine MATEMATIKY: "Trida ma 35m2 a slunce do ni sviti pod uhlem 42°.Kolik mam roku?" Pepicek odpovi: "40." Ucitel zatleska a rekne: "Jak jsi na to prisel?" Pepicek: "To je takhle-ja mam bratrance,ktery ma 20 let a otec o nem rika,ze je to polovicni debil!"
tak tento ftip je dobrej
Maminka pošle Pepíčka do obchodu a říká: "Pepíčku říkej na všechno ano." Pepíček příjde do obchodu a prodavačka se ho ptá: "Chceš autíčko?" Pepíček: "Ano." Jde pepíček po ulici a potká boxera a ten se ho ptá: "Chceš přes držku?" Pepíček: "Ano." Pepíček příjde domů celý od krve a maminka se ho ptá: "Co jsi proboha dělal?" "Říkal jsem na všechno ANO a když se mě boxer ptal jestli chci přes držku tak jsem mu řekl ano." Tak ho maminka pošle druhý den do obchodu a říká: "Dnes naopak říkej na všechno ne." Příjde Pepíček do obchodu a prodavačka se ptá: "Chceš autíčko?" Pepíček: "Ne." Jde pepíček po ulici a zase potká boxera a ten se ho ptá: "Stačilo ti to včera?" Pepíček: "Ne."
a tenhle taky
Tatínek říká pepíčkovi běž do obchodu a kup tam mléko! A dá mu pajzku(50Kč). Pepíček potká prostitutku
a ta mu říká: "Jestli mi dáš tu pajzku můžeš si šáhnout na moji pravou kozu." Pepíček ji dal pajzku a šáhl jsi na pravou kozu. Druhý den dá táta Pepičkovi zase pajzku ať jde koupit mléko! Pepíček potká zase prostitku a ta mu říká: "Pepíčku když mi dáš tu pajzku můžeš si šáhnout na levou kozu." Pepíček ji dal pajzku a sáhl jsi na levou kozu. Třetí den dá táta Pepíčkovi stovku ať jde koupit mléko!! Táta na Pepíčka kouká z okna. Pepíček potká před obchodem prostitutku a ta prostitutka mu říká když mi dáš tu stovku můžeš si šáhnout moje obě kozy. Pepíček jí dal stovku a šahá ji na obě kozy a táta z okna volá. "Pepíčku mačkej, mačkej!!!"
Takže se vám to snad líbilo.Takže ahoj

PROMINTE

6. listopadu 2007 v 15:01 | Petra |  Ahojky
Ahoj.Asi se ptáte proč sem nic nedávám
za
1)Protože se učim do školy psaly jsme dneska písemku a zejtra píšem zase
2)protože nemám čas.
3)Pomalu se vůbec nedostanu k počítači
Fakt se omlouvám..Komix bude příští pondělí,ale nevím to jistě..
Fak prominte.Já fakt nevím kdy sem dám příspěvky,ale jistě to bude až začne soutěž novej motiv roku 2007 jo a proty kteřý neví kdy to začne tak to je 20.srpna
Takže ahoj.