Leden 2009

animačkyy

31. ledna 2009 v 21:00 | boboušek |  Animky


srandovní najdete ještě když dáte celý článek;)

Demi Lovato-(patří to k jonas brothers je to jejich kamí)

31. ledna 2009 v 19:12 | Ja♥hůĐk*@ |  The Jonas Brothers
Hez holka,patří to k rubrice jonas brothers protože snima hrála ve filmu
a jsou kamí :)


Sen se stal skutečností 5x

30. ledna 2009 v 12:09 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"hojky další díl,trošku zmatený pokud něco nebudete chápat pískněte do komentíku :)"

Nick
x
Popadl jsem Miki a jemně ji položil a začal jí líbat,koukal jsem se nani jak zareaguje ale nechala se..Tušil jsem že to nechce,měl jsem tušení že mě nemiluje ale aspon byl jsem štastnej že mě má ráda,ale co bude dál to ví jen osud.Když jsme si lehli vedle sebe někdo vtrhnul do dveři : "Sakra Niku nemusíš mi pořád věšet moje tre..."Když zdvihl oči viděl mě a miki jak ležíme vedle sebe,koukl se nejdříve na mě a potom na Miki,ta koukala nehybně na něj a pořád si koukali do očí.Nakonec zakroutil hlavou a práskl dveřma.

Joe
x
Toho Nicka mám pokrk proč mi pořád věší trenýrky ven a schválně mi je nechává volně a nezakolíkovaný?Se těš bráško.Řekl jsem naštvaně a šel jsem bráchovi do pokoje.Když jsem otevřel dveře viděl jsem jak miki a nick leží vedle sebe a usmívaj se.Nejdříve jsem mu chtěl vynadat kvůli trenýrkám ale nedopověděl sem protože jsem je zahlédl.Miki na mě koukala a já na ní bylo mi špatně,musel jsem pryč.Zabouchl jsem dveře a šel jsem k sobě do pokoje.Pořád k ní něco cítím.Musím jí to říct.

Miki
x
Bylo to krásny,ale jsem blbá vždyt já nwm vlastně co k němu cítím mám ho ráda ale možná jeho bráchu víc od první chvíle jak mě odtách z rohu a začal si semnou povídat byl pohodovej ale nick byl takovej veselej.Z jeho bráchou se mi povídá dobře,ale s nim taky.Proč musim zase si vybírat?!Byla jsem na dně koukala jsem pořád na dveře kde předchvílí odešel joe.."Nicku?" řekla jsem a sedla si na postel "Víš já newim jestly k tobě něco cítím víš já sem se asi zamilovala do joeho,k tobě cítím pouhý přátelstvý" "Už jsem sklamala hodně vztahu v tom že sem si nedokázala vybrat v tomhle mám jasno,není to správný je mi 17 let a tobě 16 nešlo by to :( " "Víš Miki já to čekal,vy dva jak jste se na sebe koukali.Chápu to,můžem být kamarádi?"
"Ty si ten nejlepší kámoš na světě,jasně že můžem"
políbila jsem ho na tvář a obejmula."Miki,rychle běž za bráchou :) držím ti palce " "díky pá nicku"
Vystřelila jsem z dveří a rychle jsem zaklepala na joeovo dveře "dále" řekl a já vztoupila "co..co tady děláš??" řekl trochu nesvím hlasem "Já bych si stebou potřebovala promluvit" joe se na mě podíval a trošku se usmál "dobře,já vlastně taky" pousmála jsem se a zpustila "víš to jak..mi z nickem tak já ho nemiluju..Miluju někoho jiného miluju jednoho kluka kterého mám v srdci a nikdy si ho nevytěstním chci být sním a né z nickem miluju ho,přišla jsem na to pozdě jsem nána mě se to stáva vždycky můj osud je tak mizernej poznám přitom prima chlapů a vždycky mi pomatou hlavu.. "víš nejseš sama kdo se zamiloval.Zamiloval jsem se do holky která měla ráda jednoho kluka a tedka?tedka mám pomatenou hlavu koho vlastně má ráda,ale možná že to vyskošim jednoduším způsobem..
Podívala jsem se mu do očí a vyděla jsem tam jiskřičky a jenom sem se pousmála,vybrala jsem si dobře řekla jsem si prosebe.A nakonec jako bonus jsem dostala polibek..Podíval se na mě a já jenom řekla "Miluju tě,neřekla jsem to ještě nikomu ale ted to cítím,miluju jenom tebe" a on se jenom pousmál a pověděl mi do ouška "i já tebe"

KONEC 5-DÍLU
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ PODLE KOMENTŮ A JAK UVIDIM SAMA JAK SE MI BUDE CHTÍT


Jonas brothers

30. ledna 2009 v 10:18 | Ja♥hůĐk*@ |  The Jonas Brothers


30-diplomky

29. ledna 2009 v 20:11 | Ja♥hůĐk*@ |  Bleskovky
Hojky tu jsou diplomky prominte za spozdění

gratuluji snad líbí pá

Životopis-Joe Jonas...♥

29. ledna 2009 v 19:32 | Ja♥hůĐk*@ |  The Jonas Brothers
Povolání: zpěvák, herec
Věk: 19
Datum narození: 15. 08. 1989
Místo narození: Casa Grande, Arizona, USA
Znamení: Lev

Joe Jonas

Životopis
Joseph Jonas zpívá od roku 2005 se svými bratry Kevinem a Nickem ve skupině The Jonas Brothers. Joseph převážně zpívá, ale také umí hrát na kytaru a piano.
Pár fotiek
Joe Jonas
Joe Jonas
Joe Jonas

Jsme na informatice x)

29. ledna 2009 v 11:04 | Ja♥hůĐk*@

Hojky lidi ;) jak je??Já fajn jen sem chtěla vám řict že jsme tedka na informatice tak něco přednastavim at tu něco je..Tak zatim láááswhky


Sen se stal skutečností 4x

28. ledna 2009 v 14:13 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"další díl,špětka romantiky ale trochu smutku :D s petou jsme se nasmáli když jsme to trošku obrátili
a dali to na hodně velkou romantiku "

Miki
x
Když kluci odešli s pokoje,tak já byla ráda že už konečně je klid..Šla jsem ke stolu pro mp3 abych si mohla lehnout na dvojlůžko a poslouchat.Popadla jsem mp3 a otočila jsem se.Ale tam stál Nick a prohlížel si mě svýma hnědýma očima.Miki?!Potřeboval bych...ti něco..říct.
Pousmála jsem se a řekla"ano tak povídej"Nahnul se ke mě a políbil mě.Když jsem se vzpamatovala od nicka "Nicku,co to děláš?!Né nicku néé!" Utekla jsem z pokoje a práskla dveřma.

Nick
x
Nahnul jsem se k Miki a políbil jí.Čekal jsem co řekne,nakonec promluvila " Nicku,co to děláš?!Né nicku néé!" řekla a práskla dveřma..Stál jsem tam a nezmohl na slovo..!To jsem ale vůl,sakra vůl! začal jsem si nadávat a byl smutnej co jsem to udělal..Otevřel jsem dveře a zařval na Miki .. "Miki" a ona se otočila a řekla se slzama v očích " Ne nicku né " a utekla.

Joe
Když jsem vycházel z pokoje slyšel jsem velkou ránu,jako kdyby někdo praštil z dveřma.Otočil jsem se a tam běžela pryč Miki a stékali jí slzy,pomalu jsem přivřel dveře a poslouchal co se děje.Nick na ni zakřičel ale ona se jen otočila a řekla " Né nicku né" a utekla.Stál jsem tam a nemohl jsem tomu uvěřit,vyšel jsem od dveří a šel za nickem.Zaklepal jsem na dveře a nick potichu odpověděl " Dále" ahoj to jsem já Joe..Co se stalo??! "Já...jsem Miki políbil" řekl mi a já na něj jenom zíral "Cože si udělal??Políbil?! " Jo slyšel si dobře" odpověděl a šel si lehnout na postel.Já jsem zavřel dveře a neustála jsem to nechápal.Proč mi to brácha udělal,vždyt já jí miluju.Od tý doby co jsem jí viděl byla promě svatá,ale tedka co nick udělal prostě už nic k ní necítím je to divný.


Nick
x
Joe odešel a zavřel dveře..!Co já vůl to udělal já ji miluju a udělám tohle:( " Pochvilce vyšla miki do dveří a šla si jenom pro mp3 a lehla si ani nemukla.."Miki" začal jsem rozhovor.

Miki
x
Proč mi to nick udělal,já ho ne...miluju.Pořád jsem přemýšlela jsem ho miluju nebo né.Vrátila jsem se do pokoje,vzala jsem mp3 a lehla si.Nick se na mě otočil a viděla jsem mu v očích smutek. "Miki?" začal rozhovor a podívala jsem se mu do očí ještě jednou viděla jsem tam smutek,zamilovanost,trápení a promluvila "Nicku,já bych se měla omluvit promin hrozně jsem se chovala" "Né miki to já,prostě sem se dotebe zamiloval od první chvíle a nemohl jsem to vydržet.." trošku začervenal a podíval se na mě co řeknu "Víš Nicku já newim co ti mám na to povědět,já mám patrika ale jeho nemiluju a tebe?Já nasobě nenávidim to že se neumím rozhodnout ale pro dnešek jsem se rozhodla.Miluju tebe,jenom tebe

Nick
x
Ona mě miluje??!Začal jsem být hrozně rád že to řekla a viděl jsem na ní že není tak ráda jako já..Přiblížil jsem se a znova jí políbil ale neodmítala nechala se.

KONEC 4-DÍLU
POKRAČOVÁNÍ PODLE KOMENTÁŘU A JAK SE MI BUDE CHTIT
"písejte komenty"

návrat??:-O

27. ledna 2009 v 19:36 | Ja♥hůĐk*@

AHOJTEEEEEE

tak sem tu zase...možná mě tu nevidíte rádi ale mno nfm...předítím sem odešla protože blog mě totálně nudilL teďka se vracím ale chci vás připravit na to i tebe Peti že sem třeba nebudu chodit často třeba jen 3krát do týdne..možná je to pro vás málo ale pro mě je to hodně.. kouknus e třeba na blog ale třeba nic nenapíšu promin tě mi to ale když sem tady každej den mě to omrzí a zase bych končila a to neci...tak se mějte a já zase budu sem dávat články atd..ale nfm jestli mám pokračovat v soutěži POZNEJ FILNÍK to vůbec nfmL tak papa ja už du něco přednastavitJ

Peta,něco předpřipraveného

27. ledna 2009 v 19:16 | Ja♥hůĐk*@

Hojky,péta než sem ještě napíše článek
tak přednastavila nějaký věci 1 článek na leden
a 2 na unor :) tak snad bude všechno poho a péta
zase bude na stálo.Pá vaše loowkující webmasterkaKrasavec,joe

27. ledna 2009 v 18:15 | Ja♥hůĐk*@ |  The Jonas Brothers
Oou boží :) krasavec ♥♥ (naštval mě že má krátký vlasy ve skutečnosti :(
tady měl ještě dlouhý)

0.10 Jonas brothers

27. ledna 2009 v 14:19 | Ja♥hůĐk*@ |  Avatarky
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img-3
-joe,kevin,nick

Kopírovat jen ze zdrojem!!!!

Ujíždím,po jonas brothers

26. ledna 2009 v 18:26 | Ja♥hůĐk*@

ČaWky lidishky :) two,ujíždím po jonas brothers
čím víc se dívám začíná se mi líbit jedna věc
že sem budu dávat obrázky,ale nebojte nebude to na pořád
petula mi slíbila že dá sem nějaký články ;) tak doufám..
Díky za komenty u příběhu :) za dva dny čekej te zase
jsem dotoho zažraná xD ... ♥ tak zatim pashko :-***


Sen se stal skutečností 3x

26. ledna 2009 v 14:04 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Další díl,díky za minulé komenty :) ste zlatý :-* "

Miki

x

předemnou seděli skupina Jonas Brothers..Ježiš marja rozklepali se mi kolena a já na ně koukala jak na nějaký hezouny ale vždyt sou.Joe vstal a začal mluvi "Ahoj já jsem joe těšíme neznámá ;) " a já sem se mohla jenom pousmát a odpověděla jsem "Ahoj já jsem Miki.Také mě těší cizinče tedy spíš už se známe tak už né mno :) " Potom si stoupl Kevin a přiblížil se "Těšíme já jsem Kevin "a já Miki také mě těši " a nakonec vstal Nick "Ahoj těšímě dámo :) jsem Nick"
"I mě těší já jsem Miki torest."
Už jsem se chystala sednout na poslední místo jak seděli kluci,někdo mě ale chnapl a přetáhnul vedle nicka a joeho .. Byla jsem překvapená ohlédla jsem se a tam z usměvem Joe .. "Promin že jsem tě chnapl ale musel sem aby si neseděla tak daleko." "v pohodě" Kluci se mě začali na všechno vyptávat kolik mi je,kde jsem bydlela tolik otázek bylo že se je ani nepamatuju.Nick byl tak pozorný a sladký . Newim proč ale pořád se na mě koukal a usmíval,byla snima sranda..
Když jsme dojeli na místo domu tak jsem si uvědomila že jsou to vlastně spolubydlící.Vylezla jsem z auta a byla celá štástná že jsem na čerstvím vzduchu.Otočila jsem se protože jsem chtěla pomoct mamce z taškama ale když jsem se otočila stál tam jeden kluk kterého jsem znala 12 let byl to můj nejlepší kámoš a moje láska...Odjel v 6 třídě protože se stěhoval a já ho potom neviděla.Prostě jsem se neovládla a zařvala "Patriku.Ježiší jsi to ty?" a opravdu byl to on..Otočil se a nemohl uvěřit svím očim "Miki ?? :) to jsi fakt ty?? " rozeběhl a padli jsme si do náruče a dlouze mě políbil.překvapilo mě to ale byla jsem štastná "Co ty tady páťo?" "coby bydlím :) a ty? " "Taky tady budu bydlet.já jsem tak štastná po tech 5 letech co jsme se neviděli :( jak sem se trápila a tedka já jsem tak štastná " "Víš já taky a moc potom mě začal líbat předevšema ale dělat to neměl..Když jsem se otočila předemnou stál nick a celej rudej,pořád se na nás dva díval a nemohl uvěřit co uviděl..Přistoupila jsem blíž a řekla jsem "tohle je nick" řekla jsem patrikovi a on se otočil na nicka a řekl "těšímě nicku " "Mě ani né" odseknul a odešel.Stála jsem tam nevěříčně,on kterej mi byl tak sympatickej a udělal tohle nezmohla jsem se na slovo.. "budu se muset rozloučit..Mějse miki sem rád že jsem tě viděl bydlim o 2 baráky dal tak kdyby něco stačí zazvonit.Pá" "Pá určo se někdy zastavim"
Když jsem dorazila dovnitř už mě tam vítala matka kluků ..
"Ahoj těšíme sem Denise Jonasová "
".....ahoj mě taky jsem..Miki torest"
"Můžeš mi tykat?:) byla bych ráda"
"Ano tak dobře"
"Pod dál ke stolu a tam ti povim kde budeš spát"
***Když jsme seděli u stolu***
"Tak připravujem protebe pokoj a ještě není dodělanej tak budeš spát v pokoji z nickem a frankiem.Budeš spát vedle nickovo postele je to dvoulůžko"
"Aha tak dobře.Kam si můžu odnést věci?"
"Věci ti pomůžou dát kluci nahoru do skříně vedle nickova pokoje a tam budeš mít totiš ty tak si stačí vždycky jenom pro věci do tvého budoucího pokoje."
"dobře děkuji jsi hodná :)"
mrkla jsem na ni a šla za klukama ...
Joe : Kam zmizel Nick , Miki?
Miki:Mno asi je v pokoji..
Joe : Jo díky moc .. !pousmál se a odešel!
Když jsem šla do pokoje za klukama potkala jsem nika jak leží na posteli..
Miki:Copak přemýšlíš?!
Nick sebou cukl a lekl se..
Nick:Si mě vylekala..Jo přesně přemýšlím tady vedle mě máš odtáhnuté dvojlůžko doufám že ti nevadí že budeš spát vedle mě "
Miki:Přemýšlím nad tim a nevadí mi to "
Pousmála jsem se lehla si na druhou půllku postele.
Miki:a o čem tak přemýšlíš?Jestly se tedy můžu zeptat.
Nick:O nové spolbydlící,o tom klukovi na chodníku,o písničkách..
Miki:A na co si přišel?!
Nick se pousmál a řekl
Nick:Na to že by sem se měl omluvit za to jak jsem byl hnusnej :(
Miki:Na to jsem zvyklá newa.Já si du zatim přitáhnout nějaké věci tak zatim..
Nick:Počky půjdu ti pomoct.
Miki:A to mi chceš pomoct i ze svlékáním?Protože se du převléci..
Nick:Tak třeba ..
Viděla jsem mu v očích jiskřičky a jeho sladkej usměvu se nedalo odolat.
Miki:tak se měj ale pokud si to rozmyslíš tak příjd ..
rozesmála jsem se a šla..
!Šla jsem do pokoje a převlékla jsem se do čistého trika a krátkých minikratasů.Rozpustila jsem vlasy a šla sem se podívat do pokoje protože jsem si chtěla pustit mp3.Nick už tam neležel bylo divné jakto ale?Pustila jsem si mp3 písničky a mezitim sem i usnula.
***Po 2 hodinách***
Pochvilce jsem slyšela hlasy jak někdo na mě mluví a hladí mě po ruce..Otevřela jsem oči a tam seděl nick když si mě všiml uhnul z rukou a začal povídat..
Nick:Máš jít do kuchyně za mamkou musí ti něco říct přišel jsem tě jenom vzbudit :) "
Miki: dobře už vstávám.Díky za vzbuzení .
Došla jsem do kuchyně a tam stála mamka..
Mamka:Miki takže nick tě vzbudil to je dobře..Musíme se rozloučit na 2 týdny já a deni také odjíždíme do francii do práce a vrátíme se až za 2 týdny kluků táta je o pár dní dýl na služební cestě takže budete z klukama samy doma..
Miki:Coože?!Super :)
Obejmula jsem mamku a denise jsem pozdravila zamáváním..
Nick sešel dolů po schodech a řekl.
Nick:Pod nahoru :)
Miki:Dobrej nápad už jdu
ale to jsem neměla dělat.Když jsem vyšla do pokoje kluci mě chnapli a začli mě povalovat na posteli a lochtali mě..Zmohla jsem se na jediná slova "Ty nicku ty uvidíš až budu moct tak tě zlochtám .."
všichni se rozesmáli a začli jsme se povalovat na posteli a prát se..Vypadali jsme jako bráškové :)

KONEC 3-DÍLU
písejte komentáře :)))

joe

25. ledna 2009 v 20:06 | Ja♥hůĐk*@

co se mu honí v hlavě joemu??Nežárlí snad?!


Co mám dělat?Když se trápím

25. ledna 2009 v 17:21 | Ja♥hůĐk*@

CO MÁM DĚLAT KDYŽ SE TRÁPÍM??

Brečet??Řvát??Smát se??Nadávat??Být smutná??Hodit to za hlavu trápení??
Trápit se??A nebo prostě jednoduše zapomenout??!

"Co na fotku říkáte?Mě se celkem líbí"

30-bleskovka x)

25. ledna 2009 v 15:43 | Ja♥hůĐk*@ |  Bleskovky
"LIDISHKY MÁME 30 BLESKOVKU DOCELA HODNĚ :) že sme ji tu dlouho neměli
tak jdeme na to :) "

TaaaKKžžžEE


1-hojky :)
2-seš mí sbčko?
3-:) co děláš?
4-vyber si zmrlina-koláč
5-web nebo mail
6-jak se daří ve škole?
7-tak ju :) asi ukončíme né?
8-ee nekončíme :)
9-líbí se ti dess?
10-:) tak jo :))) páá jo ještě sem zapoměla
11.diplom nebo jmenovka.POkud nechceš ani jedno tak
napiš jenom společný diplom :) a kdyžtak co na diplom nebo na jmenovku??Páááá

tak pááá končím za 5-dní :)

Jsme jiná,taková - maková

25. ledna 2009 v 14:01 | Ja♥hůĐk*@

Chůůjky..♥...Jak pak se máme??já celkem good
na to že jdu zejtra do školy sem v pohodě..
Jinak lidi víte já se kukám...♥.. na to jaká jsem byla
ještě předtim než sem znala nějaký zpěváky atd..
Byla jsem ♥ nezávyslá a tedka...Přejusi jét na koncer,potkat je,dostat autogram atd...nikdy jsem taková nebyla a tedka?
to samí co jsem vypsala chci ♥ a když se na sebe podívám
připadám si jiná než v roku 2008.♥nevim jestly to je dobře
nebo špatně. mám vás ráda posílám pusinky :-*****


Jhéééé :-*****

24. ledna 2009 v 16:49 | Ja♥hůĐk*@ |  Všemožný obrázky
jůůůů I♥you :-**

Sen se stal skutečností 2x

24. ledna 2009 v 12:28 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Máme tu 2-díl :) snad líbí pisejte komentíky :) dík "

Miky

X

Když jsem ještě pochrupovala ve své postýlce tak mě mamka musela zbudit.."Stávej ospalče"Vykřikla mamka
"Jo už vstávám prosimtě"Když jsem vstala šla jsem vykonat ranní higienu a šla se převléknout do pohodlného oblečení.Vybrala jsem si Žluté triko z nápisem !GIRL! a černé kraťásky.Udělala jsem si lehký make-up tedy lesk na rty,řarenku a bílí oční stín.Mamka z předsíně na mě zavolala "Zbal si věci a potom zamnou příjd čekám před taxíkem odveze nás na letičtě" A já ji opáčila "Jasně hodim si jenom mp3 do tažky a půjdu"Pobrukovala jsem si písničku od
Jonas brothers byla to moje nej písnička a skupina..Bylo mi teprve 17 a já pořád se řídila podle mamky ..
Když jsem si konečně zabalila vyšla ven a taxikář mi pomohl naložit tažky a málem mu spadla brada když vidět že mám 6 tašek. "Madam,tolik věci si berete na dovolenou?" "No to víte jsem celá já"
Nastoupila jsem do taxi a jeli jsme..
***PO PÁR MINUTÁCH***
Když jsme dojeli na letiště mamka už pospíchala k letadlu.Taxikář nám pomohl naložit tašky a odjel..

Mamka

X

Když jsem po dlouhé cestě přijeli na letiště celá štastná sem nastoupila do letadla a čekala na Miki.Tak zatim pomáhala taxikáři naložit věci a já ji pomáhala také byli docela těžké..Nastoupili jsme do letadla,připoutali jsme se a konečně vzlétli.

Miki

x

Mamka byla tak netrpělivá že si ještě dřív zapla pásy ale měla pravdu začli jsme vzlétat rychle jsem zapla pás a vyndala si mp3 abych mohla poslouchat.Dala si do uší sluchátka a pobrukovala jsem si.Pochvíli k nám přišla letuška jestly si něco nedáme "Ne prosím já nic,ledatak nějaké studené pití,a mamka také ne"Pochvíli mi přinesla čerstvě vychlazenou limču a já si lokla.Ani né po chvilce jsem usnula...

**PO 3 HODINÁCH***

Někdo na mě zatřal třást a říkal vstávat madam přistáváme..Promžourala jsem si očima a vydim jak letadlo přistává,byla jsem vyspalá ale zase se mi nechtělo vstát..Zabalila jsem si mp3 do kapsy a čekala až přistane letadlo.Mamka zatim pořád klepala na hodinky a vyhlížela z okna "Co je mami?Na někoho čekáš?" a jenom odpověděla "Uvidíš" když jsme přistáli obědvě jsme si rozepnuli pásy,když jsme vystoupili nemohla jsem uvěřit očím viděla jsem dlouhou limuzínu a nějaký chlápci drželi tabulku z nápisem "Miki Torrest" a "Lady Torrest" to sme byli mi.Řekla sem to mámě a my jsme nastoupili do velké limuzíny mamka zatim naložila ze šoférem kufry a já si šla pohodlně sednou.Ale to co jsem viděla mi vyrazilo dech..


KONEC 2-DÍLU
pokračko podle psaní komentů a jak budu stíhat