Duben 2009

2x06 Sen se stal skutečností

30. dubna 2009 v 8:31 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Anoo,další dílek,doufám že bude líbit + komenty děkuju"

Miky
x
Když jsem se odtáhla,nevěřicně na mě koukal..Začal jsi mě chvíli prohlížet , a nakonec mě jemně políbil

Nicol
x
Sešla jsem potichu po schodech,a zastihla jsem na pohovce se líbat Nicka s Miky,nechtěla jsem je rušit ale potřebovala jsem ji něco ukázat
"Ehm" zakašlala jsem , rychle se od sebe odtrhli a miky se na mě zadívala "Miky,prosimtě potřebuji ti něco ukázat" řekla jsem "Fajn,už jdu" vyřítila se s gauče a šla za mnou "Jestli to bude kvůli pavoukovi,tak si mě nepřej" řekla výhružně a zasmála se , došli jsme do pokoje a ukázala jsem jí papír důkladně položenej na stole "Tohle vyletělo oknem,když jsem připravovala oblečení" "Ukaž" nahla jsem se a otevřela dopis , když ho otevřela a chvíli četla vyvalila oči,ano jsem moc zvědavá tak jsem se k ní musela nahnout a hned si ho přečíst v dopise stálo "Miluju tě tolik,ale ty mě ne..Strašně mě to bolí,takže vyhrál Nick?!Fajn,nebudu tě rušit kochej se s nickem,myslel jsem si že seš jiná..Ale si stejná děvka,hrála sis semnou co?!A já tě miloval,promin za to slovo děvka,ale jinak to nešlo..připomínáš mi ji.......Joe"

Miky
x
Začla jsem rudnout zlostí,co si o sobě sakra myslí?!Možná jsem děvka,neumim se rozhodnout ale nemá se do mě co navážet...Milovala jsem ho,ale přitom jsem byla poblázněná nikym jiným .. "Zejtra mu zavolam,jdu za nickem" řekla jsem potichu nicol a sešla po schodech , sedla jsem si na gauči a o tom všem přemýšlela "Miky?" "No?" "Co se stalo?" "Nic" "Něco,se musela stát jinak by ses takle netvářil" "Nic se nestalo" řekla jsem neslyšitelně "hele nicku,nechci tě vyhánět ale jsem unavená nebude ti to vadit?" "Fajn,ale nemysli si že si to nezistim" mrkl na mě "Tak fajn,mějse dobrou" řekla jsem a doprovodila ho ke dveřim "Dobrou,zejtra ti zavolam" nahl se ke mě a políbil , zaklapli dveře a já šla nahoru do pokoje,myslela jsem si že konečně budu žít šťastnej život ale vypadáto že ne..Všechno není jako pohádka..Šla jsem se vysprchovat a nakonec jsem si vlezla dopostele,nemohla jsem usnout a přemýšlela nad tím vším..když jsem pomalu zavírala oči přišla mi smska "Miluji tě,doufám že jsem tě nezbudil nemohu usnout" dočtu a pousměju se"Já tebe taky,dobrou" pošlu nazpátek,a pomalu usínám...

KONEC , ZASE O NĚCO KRATŠÍ XD ALE POTŘEBUJI TO MÍT TAKLE ZKRÁCENÉ,DĚKUJU PÁÁ

JB s The Veronicas

28. dubna 2009 v 18:01 | Ja♥hůĐk*@ |  The Jonas Brothers
¨
Zdá se mně to? nebo Joe poslední dobou tráví nějak moc času The Veronicas!?
25.4. navštívil The Veronicas.Nebylo by na tom nic divného, jenže Joe za nimi jel na návštěvu až do Austrálie...

Tady je pár fotek:

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Já, mé druhé já a ... Jonas - 1. díl

27. dubna 2009 v 8:05 | Ja♥hůĐk*@ |  Já, mé druhé já a ... Jonas
PS:druhej dílek Ffka od leníka


(Ahojky, chci upozornit, že se zatím nebude nic moc dít a JoBros se objeví až
tak ve čtvrtém díle! Zatím budete trochu víc poznávat hl. hrdinku.
A bude to o minulosti a dětství, abyste poznali, kdo
vlastně Lauren je! Ale v dalších dílech už to bude
vedený jako normální přítomnost.
Tak prosím mějte trochu trpělivosti!
Děkuju a PEACE Leník)
Byl pozdní večer - první máj -
večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech; …


… no a tak dále a tak dále!! Však to určitě všichni znáte, ale pochybuju o tom, že vás zajímá zrovna nějaký Máj, který napsal Karel Hynek Mácha. Jen tak pro zajímavost - K.H.M. se narodil 16. listopadu roku 1810 v Praze na Malé Straně, ale to vás asi taky moc nezajímá že??? To já jen tak, kdybyste se chtěli, něco přiučit o průkopníku českého romantismuJ


Ale mam dojem, že bych se měla přenést do reality a začít vás aspoň po kouskách seznamovat s mojí osobou, mojí rodinou, přáteli, smutku i štěstí, smrti i lásce, ale hlavně a to především s mým příběhem!


Vraťme se tedy do doby asi před dvěma lety, kdy to všechno začalo… a nikdy neskončilo… teda aspoň zatím ne!


*****


"Holčičko neboj, zavolám ti hned, jak za tatínkem dorazím dobře??" "Jo, jo, ale opravdu mami, vždyť víš, že nemam ráda, když někam letíš sama!" "Neboj se! Pa miluju tě." "Já tebe taky a pozdravuj tátu. Měj se pa." A je to tady zase! Zase vidím, jak moje máma odlítá za tátou na služební cestu! Což znamená jediný! Volnej dům, celej dům!!!! Je pravda, že na takovýhle věci už sem si dávno zvykla, protože se to všechno v mém životě opakuje pořád, a pořád dokola! Nic se nezměnilo, a ani nezmění, do té doby, dokud budu bydlet u rodičů. Už ani nevím, jestli mi to někdy dřív vadilo, prostě jsem si na to zvykla, a nedovedu si představit, že by to bylo jinak!
Už když jsem byla malá, tak jsem s tátou jezdila skoro na každou jeho služebku, která trvala dýl jak týden! Taky asi proto jsem měla vlastní soukromou učitelku, která byla zároveň i moje chůva na cestách. Bylo jí 52 a já jí měla vážně hrozně ráda, i když mi někdy připadala, jako by nebyla z téhle planety a nebo aspoň ne z téhle doby! Po tom, co jsem poprvé viděla Muže v černém tak mi to konečně došlo! Když může být mimozemšťan Elvis Presley, který prý nezemřel, jen se prostě vrátil na svou planetu, tak proč by nemohla být mimozemšťanka Klára? (tak se jmenuje moje chůva) najednou to do sebe všechno zapadávalo! Ale ne, dělám si srandu, vážně je to skvělej člověk, díky kterému jsem dnes tam, kde jsem!
Abych se vám představila… takže jmenuji se Lauren Neri Parker a narodila jsem se v České Republice před krásnými 20-ti lety. Já vím, co si asi říkáte, tohle není zrovna dvakrát české jméno, ale má to určité důvody!!! Moje maminka je Češka a můj biologický otec byl Slovák, kterému říkali přezdívkou nebo-li uměleckým jménem Neri (kvůli tomu mám prostřední jméno, maminka mi chtěla zanechat aspoň část z otcova původního života a já jsem za to ráda!!! Aspoň ho mám pořád u sebe, i když jsem ho vlastně nikdy nepoznala). Zemřel, když byla maminka asi ve 3 týdnu. Bylo to pro ni vážně těžké, teda aspoň co vím z vyprávění, a teď když už jsem dospělá, tak si to dokážu i představit! Byla sama s 2-letým synem a dalším dítětem na cestě. Ale nebojte, peněz měla dost, protože je majitelkou nejlepšího butiku v Praze. No abych nepřeháněla, tak nejlepší není, ale patří mezi tu naprostou špičku a to už proto, že má sídlo v Pařížské ulici č. 5 Pařížská the adress hned vedle Diora! Bože jak já tuhle ulici zbožňuju. Ne že bych byla jen na luxus to rozhodně ne, naopak hrozně ráda nakupuju jenom v obyčejných second handech, ale značka je značka. Co si budeme povídat ne? J Jelikož je teda maminka majitelkou toho butiku tak má s módou hodně společného.
Vyprávění dávné minulosti

Před 20-ti lety jela maminka pracovně do Paříže, na módní přehlídku a tam byl on! Jejího srdce druhý šampion! Jmenoval se Johnathan Lewis Parker (no prostě John). Sekáč s tmavými vlasy a pronikavým pohledem. Tisíce žen nejen z Ameriky, ale i z celého světa po něm toužilo (a pořád touží)… ne proto, že by byl zpěvák, nebo herec, ale proto, že má neuvěřitelný smyslem pro módu. Ano, je to módní návrhář! Báječný módní návrhář, nejlepší, jakého znám. No a jak to bývá, poznali se, zamilovali se a vzali se! J Říkáte si pohádka? Možná ano, ale každý večer za ní děkuji Bohu. Bylo to všechno docela rychlé, ale oba se dohodli, že chtějí svatbu ještě před mým příchodem na svět!! Můj malej, i když starší bráška Honza svého nového tatínka přijal naprosto v pohodě, i když se toho rodiče dost báli, ale na konec to všechno dopadlo dobře.


Když si teď po čase probírám fotky z té nejkrásnější svatby, jakou si dovedu představit, tak jenom sním o tom, že bych takovou taky jednou chtěla. Krásné bílé šaty, svatba někde venku, nejspíš na podzim, jít pomalu k altánku po spadaném listí zabarveném do žluto-červené až oranžové barvy. A vidět před sebou muže svého života. Jsem zvědavá, kdy se ten muž mého života objeví!! J


Je zvláštní, že i přes to, že tatínek byl Američan a vlastně tam žil celý život, tak se rozhodl, přestěhovat se k nám do ČR. Říká, že je tady větší klid, a na druhou stranu, vlastně je jedno, kde by žil protože je pořád někde jinde. Kvůli své práci lítá po celém světě… no a maminka ho doprovází. Má to spojené i se svým vlastním businessem, takže dělá práci, která ji baví a to je hlavní.


Když mi byli asi 4 roky, tak se do vedlejšího baráčku ve stejné ulici přestěhovala… jak bych to řekla, taková zvláštní rodinka…byli fajn, dospěláci super, ale jediná osoba, která mě opravdu fascinovala, byl KLUK! Zíráte co??? Ne vážně byl to kluk, teda aspoň jsem si to myslela, a po dost krátkém čase (hned jak vyklusal z auta a doklusal ke mně) tak se mi tento fakt potvrdil! Jmenoval se Nataniel (a původem je z Londýna) a dnes neudělám ani krok, aniž bych se s ním o tom neporadila! Stali se z nás nejlepší přátelé. Byl o 3 roky starší, takže jsem si myslela, že se bude zahazovat spíš s primitivním tvorem, o kterém všichni tvrdí, že má stejnou DNA jako já!!! (tedy mým bratrem) Ale opak byl pravdou! Padli jsme si do oka, kdy? …. vlastně hned! Byl zvláštní, jak o něm všichni tvrdili, ale byl můj!...taková ta láska, ne jako láska mladých (v našem případě kdysi hodně mladých) milenců, ale láska přátel, která přetrvá všechno. A taky že jo! A co na něm bylo zvláštního? ... nevím, možná růžové košile, upravené nehty, trocha gelu na vlasy, čas od času vyžehlené puky na kalhotách, nebo naopak úzké jeansy, stylové botky ale ne sk8 a nebo jeho věčné nošení zrcátka v brašně přes rameno!! Tak přesně tohle ho vystihuje… jo, a abych nezapomněla tak jelení lůj, nebo něco, čím si musí každých 10 minut přetřít rty, prý aby se mu nevysušovaly. Už asi správně tušíte, že Nataniel je gay. A je to ten nejlepší gay, kterého znám. Nevěřili byste, jaký má neuvěřitelný smysl pro detail, pokud jde o doplňky!!! To ani já takový nemám, a to jsem holka. - dcera slavného módního návrháře (podotýkám ještě jednou! Kdyby vám to vypadlo)
Když nad tím tak přemýšlím, tak bych řekla, že je gay už odjakživa. A je na to právem hrdý!!!

Ale jak to tak bývá, žádná idylka netrvá věčně! Můj papínek se rozhodl, že postaví, pro svojí překrásnou rodinku nový baráček (i když v tomhle případě bych řekla, že spíš pořádný barák a nebo rovnou vilu). Ten dům je totiž obrovskej! Velká kuchyně pro mamču, aby měla kde kuchtit ty svoje typicky česká jídla, jako jsou lasagne, špagety, hamburgery, pizzy atd. však to znáte i u vás doma ne? Ale najdou se i výjimky a na talíři je naservírovaná třeba svíčková, nebo vepřo, knedlo, zelo!! A to nemluvím o obýváku!! Jedním slovem Páni!!!! Velkoplošná obrazovka, prostě domácí kino, a můj oblíbený pytel na sezení. No potom tam je ještě tátova pracovna a pár dalších pokojů, ale o těch se zmiňovat nemusím! Počkejte si, možná to ještě přijde v budoucnu…jo, a abych nezapomněla, tak máme dvě obrovské koupelny a ještě jednu menší, která je propojená s mým královstvím! Řekla, bych, že tam opravdu trávím většinu svého volného času (příprava do škol, na stáž, je to i něco jako moje pracovna), jsem tam pořád, tedy za předpokladu, že jsem zrovna doma a že se s kámoškama nechystám vyprášit taťkovo goldku. Jednoduše řečeno, mam ten dům vážně ráda! Co ráda, zbožňuju ho, i kvůli tomu, že má velikánskou zahradu okolo celého pozemku, parádní bazén, a mojí dokonalou garáž která je vymalovaná modře… s mým krasavcem!!! Klenotem mezi auty - bílým Range Roverem! Je jako moje dítě a nikomu, opakuju nikomu nedovolím, aby mi s ním cokoli udělal! Jen špatný pohled na něj a už vraždím! To všechno je celkem fajn, ale nebojte, pořád stojím nohama na zemi, a to hlavně kvůli přátelům a Natanielovi.


Jo a ptáte se, co já a sláva??? Přece jen 20-ti letá dcera Johnathana Lewise Parkera musí mít něco společného s médii nebo ne? Vlastně se jim pokouším vyhýbat! Ne vždycky se mi to daří, jako třeba před dvěma lety, když jsem slavila 18!! Páni!!!!!!!!! To byl mazec. Druhý den o mojí narozeninové párty věděla celá Česká republika i Anglie! A myslím, že se ty VYDAŘENÉ fotky dostaly i dál do Evropy! Titulky typu: mladičká Parkerová řádila s flaškou tequily, nebo další můj oblíbený: Otec musí být pyšný (ironicky napsáno a pod tím moje fotka jak se líbám s přítelkyní vlastního bratra!) - jako tohle vážně přehnali! Jenom jsme si dali holčičí kamarádskou pusu, když mi blahopřála, tak nevím, co zase mají za problém!!! Ani se nedivím, že celebritám lezou na nervy a i na mozek v případě Paris Hilton nebo Britney Spears (i když ta už se dává zase dohromady, tak jí počítám mezi praštěné celebs jen z části) jo ale bacha abych nezapomněla, tak vyšly i pozitivní zprávičky, kde mi i blahopřáli k dovršení zletilosti!! Čas od času se sem tam objeví nějaká moje fotka a pár slov k tomu, ale jednoduše média nevyhledávám, snažím se žít normálním životem, a rozhodně nechci nějak profitovat z toho, kdo je můj otec! Ano, mám život v luxusu ráda, ráda jezdím na módní přehlídky,… ale mám i vlastní život, chodím na dvě vysoké školy najednou, k tomu mám stáž u Osmanyho Laffity a ještě když je čas, tak brigádničím v mámině butiku. Snažím se, jak to jen jde, a dělám to, co mě baví nejvíc! Je to sice těžké a náročné, ale to jsem si vybrala! A nikdy, ale opravdu nikdy nezapomínám na přátele! A hlavně na Nataniela. I když už nebydlíme vedle sebe, pořád jsme spolu! ............................................
To be continued

autor - leník
2x05 Sen se stal skutečností

26. dubna 2009 v 8:35 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Tak a je tu další díl,tak doufám že bude líbít + komenty moc děkuji"

Druhý den,ráno

Miky
x
"Nicool,vstávej" začnu třást s nicol která si ještě leží v posteli "Mrrm" za mrmlá "Nicolo !" začnu trošku víc nahlas , nicol ale neposlouchá a v klidu si přehodí přes hlavu polštář..
Naklonila jsem se k ní a začla jsem jí falešně a nahlas zpívat písničku "Skákal pes,přes oves přes zelenou louku šel za ním my-" Nicol tuhle písničku neměla ráda,a když sem ji vždycky zaspívala a k tomu falešně zuřila. "Nojo,už stávám" řekla a já se vítězně usmála "Myslela jsem že sde snad nezbudíš,vydim že ta písnička pořád zabírá..Jdu zatim do koupelny a ty se obleč jdeme na ten nákup ! " řeknu a vyřítim se do koupelny .. V koupelně si vyčistim zuby,opláchnu obličej a nalíčim se..Vlasy si stáhnu do velké spony a zbylé prameny natočim,brýle které mi leží na poličce si nasadim na hlavu a jdu se převléct..Vyhrabu ryflové kraťasi,modré tílko a potítko..Když jsem hotovo sejdu po schodech a usadim se do gauče a čekám až příjde Nicol..Moc dlouho nečekám a nicol už běží po schodech jako splašená "Co ti je?" řeknu a zasměju se ji "Pomooc nahoře..nad mou postelí..ježiši prostě na stropě je PAVOUK" řekne a zdrůrazní slovo pavouk , začnu se jí šíleně smát a ona nechápe "ježiši nech ho tam a deme" popadnu ji za ruku a podám ji kabelku "Alee,né já nejdu" začne mě tahat za ruku do jejího pokoje "Nicol,až příjdeme dáme ti ho pryč jasný?!Ale tedka deme!" řeknu a přehodím si přes hlavu kabelku .. Při cestě nikdo nemluví,xD asi je na mě naštvaná.Asi jsem vám nikdy neřekla že nicol se děsně bojí pavouků,jednou když jsme byli natáboře začla křičet přes celý náš pokoj že je tady pavouk a já jsem si v tu dobu přála být někde jinde..Došli jsme do krámu s oblečením a já se hnedka prodrala k trikům , "Nicol poď sem,něco jsem pro tebe našla určitě se ti to bude líbit" řeknu a ulehčím atmosféru "ježiši,už jdu .. " řekne nabručeně "Nicol pochop , pavouk tě nekosné a nic ti neudělá když budeme tady..Ten se tě bojí ještě víc než ty jeho,sundám ti ho až příjdem domů..Jo a tady máš triko " podala jsem ji bílé triko které vypadalo jako mikina a na ni byli dva obrázky holky a kluka jak se drží za ruce "Fajn,jo dííky moc pěkný to asi použiju na koncert" řekla a já šla hledat něco pro sebe , našla jsem krásný kšandy vetvaru kraťasů a k tomu jsem si vzala černé triko a na ní obrázek Hello Kitty .. Došla jsem k botům a vzala jsem si 2x černé kozačky 1x žabky a k tomu nádherné bílo-černé baleríny..Když jsem měla vybráno šla jsem hledat nicol kterou jsem našla u kalhot "Nicky,já už mám vybráno dem?!" "počky hledám nějaký pěkný kalhoty" řekla a popadla poslední kalhoty ve tvaru čičtvrťáků .. Došli jsme k pokladně a zaplatili jsme společně 8 500 Kč bylo by to i o něco víc ale měli jsme slevu , tedy já na 2x kozačky.. DOšli jsme domů a pocestě sme se živě bavili o koncertu , ještě sem jí neřekla o tom že se mi líbí nick .. "Hele nicol , ehm máš pořád ráda nicka??" "No je to kámoš , asi jsem si vybrala špatnýho kluka,nick není můj typ" "Aha a vadí ti když se mi "líbí?" " řeknu "Cože?!Fakt tak to je super,i když je mi divný jakto že nejsi s joem?" "No já se spletla v něm" "aha tak tojo" takle skončila naše konverzace,vytáhla jsem klíče od baráku a vyšli jsme do pokojů položila jsem tažky vedle postele a já do ní přímo skočila...když jsem se vyhrabala s postele tak jsem si šla kšandy,černé triko a baleríny připravit , nicol už seděla u telky a něco jedla "Někdo ti volal" zařvala na mě nicol "Nevíš kdo?" "Denisse" "Hned jsem u tebe" zařvu zpátky a řitím se s pokoje , vezmu sluchátko "Ahoj,denisse promin přechvilkou jsme přišli s nakupu a já jsem si šla nějaké věci připravit na koncert" "Ahoj,v pohodě no tak jak ses rozhodla?" "No,vlastně jasně moc ráda" "tak to je fajn,nicol souhlasila?" "Jo týto nevadilo" "Tak to je fajn,na koncertě se ejště domluvíme" "tak fajn,už musím končit pozdravujte kluky..." "jo jasně,a ještě mám ti vyřídit od nicka že se staví kolem 17 hodin potřebuje si stebou prej o "něčem" promluvit" "jo aha díky,pa" "jj pa" odložila jsem telefon a šla k nicol "Tak co říkala?" zeptala se nicol "domluvíme se na koncertě,jo a nebude ti vadit když tady budeme s nickem prej si semnou potřebuje promluvit " "óó,jasně budu v pokoji nebo půjdu ven" "né to není třeba,třeba mě někam nick vytáhne " "tak fajn"

17:15

CCCRRR... , začne zvonit zvonek .. uvidíme s čim se nick pochlubí co mi chce,asi říct?!
Otevřu dveře a v nich stojí nick "Ahooj Miky" řekl a podal mi 2 červené růže "Děkuji,jsou pěkné..pod dál" řeknu a dám růže do vázy "Tak posad se,chceš něco k pití?!" zeptám se jako pravá hospodyně xD "No jestli máš minerálku,díky" řekne mrknu se do ledničky a vyndám minerálku a naliju do hrnku "Díky" "Tak o čem si semnou chtěl mluvit?" Nick dopil a položil skleničku na stůl "Víš,mám tě moc rád a to asi víš?!" "No ale podle toho jak mě máš rad?" zeptám se Nick se usměje a řekne "Miluji tě" řekl zkráceně bez jakýkoliv okecávek , podívám se na něho a vydim mu v očích jiskřičky "Vím,asi nemám šanci ... Joe je podle mě lepší , vždycky když se do někoho zamiluju tak joe prostě mi jí přebere..A tedka si to byla ty,tvoje chování mi přišlo jako kdyby si mě měla ráda ale asi jsem se zmýlil" řekl a zakroutil hlavou , já se na něj podívala a usmala se "Ne nezmýlil" řekla jsem a dala mu letmou pusu na ústa

KONEC 5-DÍLU SSSS
Tak jako doufám že líbí,xD tento díl mě děsně bavil xDDD
Písejte komenty děkujuu!!

Jonas Brothers - shoots

24. dubna 2009 v 11:46 | Ja♥hůĐk*@ |  The Jonas Brothers

PS:Moc jim to tam sluší že ano?!

Já,mé druhé já a ...Jonas UVOD

23. dubna 2009 v 8:20 | Ja♥hůĐk*@ |  Já, mé druhé já a ... Jonas
PS:Je tu nová slíbená Ffka od leníka,tak příjemné čtení

Já, mé druhé já a … JONAS??
(Hojky! Chci vás upozornit, že nejsem typ co píše FFky jen jednou metodou!!
Budu je prolínat jak jen to půjde, ale nemusíte se bát, že tomu nebudete
rozumět! To určitě budete! A kdyby ne, tak mi to pls písněte do
komentíků! A taky chci říct, že nebudu psát všechno spisovně!
Přece jen chci, abyste to četli a ne abyste se lekli!
No a snad se vám to bude líbit, i když začátek bude
hlavně o vyprávění! Však uvidíteJ
Toť vše k úvodnímu slovu a…
hezké počtení.
PEACE Leník)

ÚVOD

Nikdy, opakuju NIKDY sem nebyla holka, co by žila dva životy a nebo sem si to o sobě aspoň nemyslela. Přišla sem si naprosto normální teenager a nebo, jak hrozně ráda říkala moje mamča Wild child aneb Divoška či Puberťačka i když to už dávno nejsem!! Jo jen tak mimochodem viděli jste ten film?? Jestli ne, tak vám ho doporučuju shlédnout! Taky se to tak jmenuje a hraje v něm Emma Roberts. Tuhle herečku mam docela ráda, teda hlavně v tomhle filmu, a jestli jste ho viděli, tak určitě víte, že z namyšlený, blonďatý a zhýčkaný fifleny se stane úplně normální a hlavně dost rozumná brunetka!! No ale nebojte, tohle není můj případ OPRAVDU!!!Takže… nejsem namyšlená a už vůbec ne zhýčkaná fiflena!! (i když peněz mam hodně, ale to přece neznamená, že se člověk kvůli nim vykašle, na všechno co má rád, na kamarády, na rodinu a začne si jen a jen užívat nákupů, různých večírků a chlapů!!!) A pokud jde o tu blondýnu, tak ano!!! Sem skutečně blondýna, ale rozhodně nejsem hloupá, a navíc rozumím srandě!!!! Což se někdy nedá říct o jiných hrdých nositelkách této barvy vlasů! Čas od času mam vážně dojem, že vtipy o blondýnách jsou pravdivé!! No, i když někdy drsné, ale pravdivé!! JKdyby vás zajímalo co sem vlastně zač, a ne jen to, jaký mam vlasy, tak vám pár drobností řeknu, ale až v prvním díle a zbytek se budete dozvídat až během mého vyprávění!! Přece nemůžete chtít všechno najednou!! JJen vám řeknu, že i když sem Wild child, tak vím, (a nebo sem aspoň věděla), čeho chci dosáhnout a co chci dělat v budoucnu a věřte, že sem pro to schopná udělat opravdu hodně! …
Takže zatím PEACE
autorka - leník

2x04 Sen se stal skutečností

22. dubna 2009 v 8:16 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Ahojky,písám další díl je trošku delší :)) psala jsem ho na papír tak snad bude líbit
+ komenty děkuju"

Miky
x
S nickem jsme dorazili do hotelu a do jejich pokojů..Když jsme otevřeli dvěře v pokoji seděla skoro celá Nickova rodinna..Překvapilo mě to,ale byla jsem přitom ráda že vidim kluků mamku.. "Ahooj" pozdravila jsem a mávla na všechny,Denisse (mamka JB) se na mě s příjemným pohledem podívala "ahoj,promin že sem vás tak přepadla Nicku ale potřebovala bych mluvit tady s Miky" Dopověděla a nenuceně se usmála "Tak fajn,můžu se zeptat o čem?" "Jenom mezi čtyřma očima" a ukázala na kluky,aby odešli.Když zaklapli dveře,Deniss mě nejdříve objala a jemně mě chytla za paži "Miky ráda že zase vydím,asi se divíš co potřebuji,ale neboj bude to jenom nabýtka" "tak fajn,já tebe taky"
"Víš miky,zjistila jsem že fotíš zahraniční STARS a tak bych ti chtěla nabýdnout jestli by si nechtěla i když by to bylo trošku na dýl pracovat jako fotogravka pro Jonas brothers..jela by si snima po dobu 1 roku a fotila by si je při koncertách potom by je ty fotky zpracovávala atd.Ty se v tom víc vyznáš co bys tam dělala mno.." ta nabýtka mě dost zaskočila "Já ehm,moc ráda ale co moje práce?!" "To jsem promyslela a taky domluvila..Dají ti volno a výplatu budeme platit my" "To nemůžu,hlavně se bojim na reakci Nicol" "S nicol si promluvim,hele nechej si to projít hlavou ano?!" "Víš i tak díky,ale já to nemohu příjmout "Miky,kluci byli rádi , když jsem jsem jim to řekla a ty tedka odmítneš?!" "Tak fajn,přesvědčila si mě.Zejtra ti dám vědět.promluvím si s Nicol" "Tak fajn tady je moje telefoní číslo , zavolej" "Děkuji,pozdravujte kluky,budu už muset jít" "Fajn,promysli si to a určitě se ozvy,ahooj" Objala mě a já se s úsměvem na rtech odešla..A tedka mě čeká velká výzva,vysvětlování a přesvědčování.

Nicol
x
Uslyšim bouchnutí dveří
vyřítím se po schodech dolů..Uvidim miky jak se usmívá od ucha k uchu "Ahoj Miky,tak přece si to ztihla...Copak se stalo,že tak záříš?" zeptala jsem se a pohodlně se posadila na pohovku "Víš Nicol,potřebuji si stebou promluvit" řekla a usadila se vedle mě,začla se přehrabovat v kabelce a vytáhla 2 lístky prozkoumávala jsem je očima a když jsem si je tak prohlížela zahlédla jsem název skupiny JONAS BROTHERS "JONA BROTHERS?" zeptám se tázavě "Ehm ano,víš miky já je včera potkala tedy ... kevina on mi dal 2 lískty pro tebe a pro mě" a začla my vysvětlovat celé co se podobu stalo "takže jako oni chtěj abys jela pracovat..tedy je fotit po dobu 1 roku?" "jo" "a ty si souhlasila" "Né řekla jsem že se nejdříve musim zeptat tebe" nejdříve jem nevěděla co má mříct ale nakonec jsem se k miky naklonila a dlouze ji objala "Jasně jdi , učitě mi to vadit nebude..Chci aby sibyla šťastná ..A nakoncert půjdu ráda" řekla jsem a pohlédla na Miky "Fakt??!Tak to je super" a usmála se "Čekal si jinou reakci že ano?" "Po pravdě,jo" "Tak vidíš koncert začíná za 3 dny a mi nemáme nic přichystanýho , zejtra si zajdem na koupit nějaký "sexy" hadříky" řekla jsem a zasmála se "tak fajn mám tě ráda,nicol" "Nj,já tebe taky" řekla jsem

Miky
x
Čekala jsem přemlouvání,vysvětlování a ono se nic nestalo..Že by jí ten kluk tolik změnil život že by byla zase ta stará,dobrá,chápavá Nicol?!tedka potřebuji jenom já se hodit do pohody a nepřemýšlet jenom nad těma 3 věcma "NICKEM,KONCERTEM A JOEM"

konec 4-dílu..Doufám že se líbí
snažila jsem se udělat celkem delší xD je to takový okecávaný xDDD
mám vás ráda

Kusovka // 0.12

21. dubna 2009 v 8:36 | Ja♥hůĐk*@ |  Kusovky
..Zdrojík..

the-princess

Pixelky - šipky

20. dubna 2009 v 9:41 | Ja♥hůĐk*@ |  Pixelky
  • šipky...

NOVÁ FFKA

19. dubna 2009 v 16:17 | Ja♥hůĐk*@ |  Moje keci!
Ahojky lidishky

Na blogu 23.4 se objeví nová FFka od mé kamí leník...
Píše Ffku já,mé druhé já a ...JONAS???Moje ffka SSSS nadále pokračuje a to i znamená
že budou obědvě FFky rychle přibývat to znamená SSSS a potom druhej den bude já,mé druhé já a ... JONAS?? a potom 2 dny volna a zase SSSS a zase leníky ffka...
Doufám že se vám bude leníky ffka líbit má to fakt super :) jen chci podotknout určitě ji piště komentáře bude ráda xDD!!Tak zlatí pod timto článkem je 3-díl SSSS ano tak čtěte má zlata!!

LOWE

2x03 Sen se stal skutečností

19. dubna 2009 v 9:51 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Další dílek,doufám že se bude líbit je celkem takovej noo.. uvidíte samy.. + komenty děkuju"


Nick
x
Jdeme pomalím tempem k cukrárně a když jsme konečně ve vnitř posadíme se ke stolu .. "Tak Miky co si dáš?" zeptám se miky a vezmu si do ruky lístek s nabýtkama občerstvení "Třeba,čokoládovej pohár a k tomu ledovej čaj" "Fajn,já bohužel nic sladkého nemohu tak si vezmu ledovej čaj a omeletu" řeknu a otočim se k číšnici a nadyktuju ji náš výběr .. Když od nás číšnice odejde tak se letmím pohybem podívám na miky,ta na mě vykouzlila neodolatelnej usměv že se mi až s toho podlomili kolena

Miky
x
Tolik bych mu chtěla říct slov,ale nejde to jako kdybych přišla o hlas..."Víš miky,mám otázku" řekne nick "ptej se" "Máš mě ráda?" ta otázka mě zaskočila,jasně že ho mám ráda..Ale jak mu mám říct že ho mám ráda víc než jen jako kamaráda?! "Jasně že mám,proč se ptáš?" "Víš miky,já tebe taky ale víc než si myslíš"

Nick
x
Vyšla ze mě slova,která sem ani sám neočekával..Bal sem se že mě odmítne , pomalu jsem ji položil svoji ruku na její a čekal na její reakci "Víš já ehm.." nedořekla protože začal zvonit telefon..proč zrovna ted?!

Miki
x
Když jsem byla odhodlaná všechno říct,začal mi zvonit telefon .. Pomalím tempem ho zvednu "Ano?" "Ahoj miki,tady joe prosimtě je tam nick?" "Jé ahoj joe,ano je potřebuješ něco?" "Nedala bys mi ho prosím k telefonu ?" "Jasně oky" řeknu a podávám telefon nickovi .. Copak mu asi chce?!

Nick
x
"Ano joe?" řeknu trošku otráveně "Čau brácho,mám ti říct že máš jít hned ted na hotel a vzít sebou miky..Jsou u nás rodiče" "Achjo,tak fajn nevíš co chtěj?" "Kdybych to věděl,tak ti to asi řeknu né?" "Tak fajn už deme,čau" "jasně čus" položím telefon a podávám miky "Hele miky nebude ti vadit (už dávno přinesli omeletu,pohár) až dojíme že hnedka půjdeme hnedka na hotel?!Rodiče potřebují semnou mluvit a mám vzít i tebe " "Aha,proč nevíš?" "To ne"
Dojedli jsme jídlo a zaplatili účet..
Vyšli jsme s cukrárny a potichu jsem pošeptal "Co zase chtěj,zrovna jsem měl odvahu"
Cítil jsem miky pohled na mě kterej měl spoustu otázek ...
Podíval jsem se na nic ale nic neřekla,uhla pohledem a dál sledovala předměty které
se střídali na ulici

KONEC 3-DÍLU
OMLOUVÁM SE ŽE JE KRÁTKÝ ALE NESTÍHALA JSEM
BRZO BUDE DALŠÍ POSPÍCHALA JSEM A POTŘEBOVALA JSEM TO NĚJAK DOBŘE ZKRÁTIT!


Medvídek PÚ

18. dubna 2009 v 15:40 | Ja♥hůĐk*@ |  Animky

Foťák

17. dubna 2009 v 14:39 | Ja♥hůĐk*@ |  Animky
fotáášek :-* hezzu

2x02 Sen se stal skutečností

16. dubna 2009 v 8:46 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Ahoj lidi,tak jsem ráda že se vám to líbí udělalal jsem to tak že jsem hned přistoupila
na věc čekejte v nejbližší době nové FFko od mí kamarádky :) příjemné čtení + komenty"


Miky
x
Stojím ve dveřích a koukám na Nicka,moje nohy jako kdyby nefungovali stojím na jednom místě a koukám do neznáma,ale převládá mě chuť mu skočit do náruče a celého zmačkat "Poď dál" řekl Nick a konečně jsem se odvážila výjdu dovnitř a vydim na pohodlných pytlech sedět kluky "ahooj klucí" řeknu "ahoj,miky" pozdravíme kevin a jemně mě obejme "A tedka jsem nařadě já,pozor...Ahoj Miky" řekne joe a vrhne se mi do náruče pevně mě obejme a já se začínám dusit "Joe......pusť.měě" řeknu a joe se omluvně na mě podívá "Promiň,já jen sem....tě dlouho neviděl" řekl "Já myslela že mě nenávidíš?" řekla jsem "Tak dost,posaď se pustíme si nějakej film a popovídáš nám jak se ti tu žije co?" řekne kevin a mrkne na mě "Ano jasně ráda,co vyberete?" "Je toho tady hodně" řekl nick "Tak Nickíí třeba Camp rock bo třeba Scary Movie ??! "Tak jo beru oboje Camp rock a Scary Movie 1,2,3 a kdyžtak ještě jednu specialitu ale tu si nechám pro sebe ju?!" řekne "Dobře,já připravím Popcorn atd " řekne kevin vytáhne umělé talíře co mi podali kluci a připraví popcorn,limonádu,tyčinky atd.. kluci roztáhnou stůl a já to všechno prostřu.
"Tak hotovo" řeknu a posadí se do měkkého pytle "Super dám do DVD Camp rock a mezitim si můžem povídat" řekl nick a já se pousmála,joe se ke mě pomalu přisunul a navázal konzervaci "Tak jak se ti tu žije?" "fajn je to hezká země" "toje,a co pracuješ někde bo máš nějakého koníčka?" "Mno fotím zahraniční Stars a někdy zaputuju k českým" "Tak to je super,hezky ses odvázala" dořekl poslední slova a DVDéčko zajelo Nick se usadil do asi "své" postele a sledoval film najednou ucítim něčí ruce otočim se a uvidim nicka že na něco ukazuje na televizi..podívám se na televizi a tam vydim uvidím chlápka s fakt divným oblečení "červeno,růžové oblečení ve znaka klauna?" "Hezké oblečení xD ale proč klaun??" "Brzo se dozvíš" nick se zasmál a já se přidala "Myslíš že mě nenávidí?" "Já nevim,spíš mě tebe by neměl ani za co nenávidět.Jsi na prosto užasná " řekl a pohladil mě po ruce a dál sledoval film "Nicku??!" zeptám se potichu "No!" "Ty si mu řekl o nás dvou?" " O nás??"Žádné nás ani my není..Jen sem mu řekl že tě mám .. ráda" řekl a ucitíla jsem hřejiví pocit na srdci "Nicku taky tě mám ráda ale prostě všechno by se změnilo bojim se toho že mě joe bude nenávidět a nakonec celá vaše rodinna" "Pššššt,možná by tě všichni nenáviděli kromě mě" řekne nick a pohladí mě potváři "Já tě chápu"
**Po 4 a půl hodinách**
"Kluci,už pudu domů je pozdě " "Nezašli bysme si třeba někam všichni?" zeptal se Nick "Třeba na zmrzku?" navrhnu "Tak fajn" přikyvuje kevin a já si zbaluji věci..
Příjdu domů a slyším v obýváku televizi "Ahooj nicol" "Ahooj,kdepak si byla pokoušela jsem se ti volat na telefon ale nebrala si to" "Promin byla jsem venku"zalžu a posadim se do křesla,bylo to težký pro nicol se rozloučit a tedka kdybych na ni vybafla že jsem potkala kluky tak newim co by udělala má kluka jménem Toma tak jí to nechci kazit.
Zalehnu do postele a poddám se snům.
*Ráno*
"Áááh" zívnu a vylezu s postele,ustelu peřinu a načechrám si polštář a letim do koupelny .. Podívám se na sebe do zrcadla a sama sebe se leknu "Sem to vůbec já?!Pořád se měnim ale moje vlasy zůstávaj pořád takový" pročešu si vlasy,do vlasů si připnu sponky .. Otevřu taštičku s make-upem a vyndám s ní řasenku,tvářenku,lesk a stíny.Vyčistim si zuby a opláchnu tvář,vezmu stíny a nanesu bílej a světle oranžovej stín nakonec na řasy nanesu řasenku..Našpulim pusu a na ni nanesu lesk s jahodovou příchutí "tak hotovo"řeknu a mířim do šatníku,vyhrabu s kupy oblečení lehounké šatičky a kolem pasu provázek a udělám si s něj na boku mašli .. Na krk si pověsim řetízek ve tvaru srdce a na uši vezmu kulaté naušnice.Výjdu po schodech dolu a u jídelního stolu sedí Nicol "Dobré ráno,ty někam jdeš?!Myslela jsem že budeme dneska doma a uděláme si pyžamovou párty,přece si my to slíbila né?" řekne "Promin,já na to zapoměla jsem pozvaná na zmrzku nebude ti to vadit?" "No dobře,tak di uvidíme se večer" "Dobře,fakt ale promin" řeknu a mířim k botníku vezmu s něj bílé baleríny a kolem ramen kabelku a do ní vkládam mobil,rtěnku a propřipad voňavku..nasadim si boty a vyběhnu s domu..Po cestě se mrknu na telefon a vydim že mi zbývá 5 minut tak rychle přidám do kroku.


Nick
x
Čekám před hotelem na Miky a pomalu počítám minuty,spozdila se..Pochvíli uvidím nějakou dívku jak běží směrem ke mně,zbystřim na ni s očima a uvidim že je to Miky .. Byla nádherná měla na sobě bíle šaty a krásně nakulmované vlasy "Ahoj nicku,promin že jsem se spozdila nestíhala jsem" "Ahoj,jo dobrý sluší ti to..Jinak kluci nemohli jít jdou na tiskovku řekli mi že to nechtěj zrušit tak místo nich mě poslali že mám jít jenom já" "tak dobře,díky za kompliment.Pudem?" "Tak fajn,moc se tu nevyznám jakým směrem je cukrárna?" "Na pravo a potom jenom zatočíme do levého boku a tam je cukrárna" řekla a já ji chytil za ruku a pomalím tempem jsme šli

konec 2-dílu 2 serie
byl to trošku nudnej díl,ale doufám že líbí páKUPTE SI BRAVO

15. dubna 2009 v 19:56 | Ja♥hůĐk*@
Ahooj děckaaa.

Určitě si kupte kdo má ráda Jonas Brothers ,Bravo a Dívku
je tam toho celkem dost tady jsou informace ↓

Konečně! Joo konečně sou kluci zas někde v časákách vidět! Takžee:
ZÍTRA VYJDE NOVÉ BRAVO
  • článek s Jonas Brothers - lži o jejich panictví
  • Zlatý Otto - pro koho sme hlasovali( JONAS BROS VYHRÁLI KAPELU!)
  • v dalších článkách Jonas brothers
  • + plakát JB!!
A VYŠLA NOVÁ DÍVKA!
  • na titulce Miley s Nickem!
  • článek Miley a Nick. Jak je to doopravy...
zdrojík - oh-jonas


mám vás ráda :-*** musím končit :)

Avatary - Fruits

15. dubna 2009 v 12:38 | Ja♥hůĐk*@ |  Avatarky
02.png04.gif09.gif10.gif108.jpg

14.4/09

14. dubna 2009 v 20:23 | Ja♥hůĐk*@ |  Aktualka
Ahojky,děcka .. ještě než půjdu hodím sem aktualku na blogu


Sen se stal skutečností - zde 1-díl 2 serie
Vrátila jsem se na blog - zde
New Dess - ještě není INFO
New článek avatarky - zde
Obrázky bunny - zde


To vše s aktualního blogu,není toho moc ale budu se snažit
přidat nějaké bleskovky atd..

Mám vás moc ráda , esbé a spol.. :-*********


Obrazek

Avatary - MIX

14. dubna 2009 v 14:38 | Ja♥hůĐk*@ |  Avatarky
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket

2x01 Sen se stal skutečností

13. dubna 2009 v 9:19 | Ja♥hůĐk*@ |  Sen se stal skutečností
"Ahoj,zlatí je tu pokračování 2-serie a první díl přeju příjemné čtení + komenty zlatí
děkujuuuu"


Miky
x
*Po půl roku*
"Nicol,jdu na nákup tak ještě spi" řeknu své spolubydlící nicol a sbalim nákupní tažku a vyrážím na nákup..nakoupila jsem plno věcí mléko atd,znáte to..Vycházím s krámu s plnýma rukama tašek a do někoho vrazim "achjo,neumíte dávat pozor?" zanadávám trošku s nuděně "What??!Sorry" řekl někdo americkým přízvukem,zvedla jsem hlavu a tam jsem vyděla Kevina málem jsem chytla infarkt "Co tu dělá??Proč je zase potkávám??" říkám si prosebe a nehybně stojím "Kevine?" řeknu a koukám se na kevina "Miky??Seš to ty jsi živá?!" zeptá se mě a já se pousměju "Ahooj,kevčo" řeknu a vrhnu se mu do náruče "tak rád tě vydim,ztýskalo se mi " řekne a ležíme si navzájem v náruči "Po tobě a vás se mi taky ztýskalo a moc,jinak co tu děláš?!!Máte koncert?" zeptám se koukám mu do očí a celého si prohlížím,je to pořád stejnej kevin o něco krásnějši musim vám říct "Ano,koncert zrovna jsem vyrazil s hotelu a šel hledat nějaké oblečení mno " "Jojo,já zase byla nakupovat a potkala jsem tebe" řeknu a kevin mi pomáhá sezbírat vysypanej nákup,zvedl se a začal hledat v kapse "To je pro tebe a Nicol" řekne a podá 2 lístky na koncert "Děkuju,ale jemi to líto já asi moc nebudu dá se říct že hodně pracuju vědčinou mám nabytej program a nicol dodělává školu..Bojim se ji na to zeptat jestli by šla na koncert nechci aby se znova trápila" kevin se otočí a ukáže na lavičku a poklepe na ni..Oba dva si sednem a kevin začne povídat"To je škoda,tak ji neříkej že jsem ti to dával , ale tak ty víš co stav se dneska u nás na hotelu" řekl a nadyktoval mi adresu "díky,a co jinak kluci??" "Kluci,no .. Jak bych ti to řekl , DĚS .. Joe se ztoho dostal pomocí camilly a Nick toho to pořád trápí " pozvednu obočí nad camillou a nic neříkám "Ou to jsem zase něco řekl" řekl omluvně nad camilou a zakril si pusu "V pohodě,doufám že jsou spolu šťastný" řeknu se smutným výrazem "Mysliš??!On tak ledatak ve snu,já si myslim že camilla je snim jen pro slávu atd jednou jsme navázal debatu na tebe a joe na to vykřikl "sakra nemluvte oni,nenávidim ji" řekl a od tý doby jsme o tobě nemluvili,ale sem rád že jsem tě potkal..Nechápu proč to řekl ale jak z nám camillu s vlastní skušenosti tak určitě mu něco na mluvila ale na tebe joe nezapoměl myslim že tě má rád , určitě" řekl a já nevěřila co jsem slyšela "Aha,takže on to všechno nepochopil..Odjela jsem kvůli němu potřebuji se se včech strastí,problémů zbavit chtěla jsem si urovnat hlavu co vlastně cítím.. řeknu "Víš,joe je něco jako polovina nicka..Vyberou si stejnou holku ale přitom tolik jsou rozdílný " "Ale já si vybrala jen jednoho" "Jo chápu tě,těžký je si vybrat i když tušim kdo to bude..Joe tebe nechápe je ještě pořád malej kluk to i oproti němu je nick dospělejší nevim jestli bych ti to měl říct ale kvůli tobě se docela dost pohádali " "Všechno kvůli mě , zase" povzdychnu si"Víš nick se dotebe zamiloval a řekl to joeovi aby bylo jasno.Joe zuřil nechápal to , s nickem se dost pohádali a moc spolu nemluví" neudržím se a rozvlykám se,je to na mě moc "Proč se to všechno opakuje?!" "Víš, ty a nick jste byli vždycky takový k sobě jiný..Pořád mi to dumalo v hlavě a potom mi to došlo " "kevine,já....Já už radši půjdu domů ..Je to na mě moc. " "Dobře,přijdeš dneska?" zeptal se mě s nadějí v hlase "Myslim že ne,já newim jestli to zvládnu joeho vydět po tom co si o mě myslí" "Chápu tě,ale kdykoliv příjd tady máš moje telefoní číslo " "děkuju" obejmu ho a odejdu ...
Příjdu domu,nicol není už doma odložim věci do lednice a zvednu telefon "Dobrý den,dali byste mi prosím k telefonu jerryho MarySse?" "Ano dobře,přepojím vás" tu,tu,tu "Ano,dobrý den" Dobrý den,u telefonu Miky Torrest chtěla bych vás poprosit o dovolenou?" "Moment podívám se do papírů " .... "Vypadáto že máte dovoleno na 2 týdny volna" "Přála bych si dovolenou na celý týden plus i začátek pondělí" "Dobře škrtám si vás s focení celebrit Hilarry duf" "Děkuji,nashledanou" "Nashledanou a užijte si dovolenou" típla jsem hovor a hupsla jsem do křesla,zažádala jsem si dovolenou na celý týden plus i volno na středeční koncert ... Vytáhnu adresu od Kevina a jdu se převléknou prohrabu šatník a vyberu si "Bílý svetřík,puntikovaný šátek,dlouhou bílou sukni a pod ní černé legýny,bíle balerýny a černobílé triko ve znaku velké hvězdy se znakem /LOVE/" obléknu to na sebe a vyrazim do ulic,procházím ulice a nějak nemůžu najít hotel kde jsou ubytováný až najednou uvidim hotel s názvem "Lady POP" výjdu dovnitř a požádám o číslo pokoje Jonas Brothers "Prominte,ale pokud jste nějaká fanynka tak zase můžete odejít,nepustím vás tam" "Nevim co si o mě myslíte ale jsem jich známá" "Tak počkejte zavolám jim do pokoje" začla telefon a slyšela jsem jak se tam dohadují,dokončila hovor "Prominte,je to moje chyba číslo pokoje 125" "Děkuji" mrknu na ni a jedu výtahem do 5 patra vyjdu s výtahem a jako první zahlédnu číslo "121,122,123,124,.. 125" dojdu ke dveřím a jsem celá rozklepaná,ale nakonec zaklepu "Eeee..Ahoj miky pod dál" řekne známej hlas a předemnou stojí Nick

Konec 1-dílu II serie doufám že se vám líbil
pokračování příště :-****

Na pár dní jem zpět..

12. dubna 2009 v 20:48 | Ja♥hůĐk*@
Ahooj,děcka !! :)
na pár dní se vracím ale není to na jisto,oběhnu vás
uložim si zase přezdívky atd..Bohužel jak blbne blog
a jak ho měnili mám poblbnuté menu s velikostí písma
mno tak uvidíme jestli se to změní..Jinak zejtra začíná 1-díl druhé série SSSS(sen se stal skutečností) tak si ho užijte mám vás ráda :-** jdu obíhat